Gemi sularında genellikle sirkülasyon suyu olarak deniz suyu kullanılmaktadır. Deniz suyunun diğer sulardan farkı ise içerisinde yüksek oranda deniz tuzu ve klor bulundurmasıdır. Deniz makinalarının, tanklarının temizliği ve atık bertarafı için doğru kimyasal ürünleri kullanmak şarttır. Aksi takdirde gemi büyük ya da küçük olsun zamansız arızalar verip işlerinizi aksatabilir. Bu sebeple gemilerde yapılan bakım onarım ve kimyasal temizlik son derece önem taşımaktadır. Bizim sizlere önerimiz ise Kartal Gemi bünyesinde yapılan bütün bu hizmetlere bir göz atmanız olacaktır. Gerek hizmet kalitesi gerekse profesyonel ekibi ile uzun yıllardır hizmet veren Kartal Gemi firmasını atikbertaraf.net/ internet adresinden takip edebilirsiniz.

Kartal Gemi Hizmetleri Nelerdir?

Kartal gemi deniz suyunun gemilere, tanklara ve gemi makinalarına verdiği zararları en aza indirgemek ve gemilerin daha uzun ömürlü bir hale getirilmesi için yıllardır azim ile çalışmaktadır. Örneğin tanklardaki korozyon sorunları, makine parçalarındaki paslanma ve yağ eksilmesi gibi sorunların giderilmesi için hizmet vermektedir. Firmanın bu alanda uzmanlaşması dolayısı ile gemi  boyutu fark etmeksizin kimyasal temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürmektedir.

Gemilerin Rutin Temizlik ve Bakımlarının Önemi 

Gemilerin rutin bakımları ve temizlikleri kullanıcılar ve iş sahipleri için oldukça önem taşımaktadır. Çünkü özellikle ticaret gemilerinde transit sırasında başa gelebilecek küçük bir arıza size büyük bir zaman sekmesine neden olabilir.  Bu sebeple gemilerinizin kimyasal temizliğine ve rutin bakımlarına özen göstermeniz gerekmektedir. Bu konuda uzmanlaşmış bir firma olan Kartal Gemi internet adresini atikbertaraf.net/  ziyaret etmelisiniz.