Çağımızda ’Teknoloji’nin İnşası

             Bilimsel ve teknolojik gelişmeler pek günümüz milenyum çağına büyük katkıları beraberinde getirmiştir. Yaşanan bu hızlı gelişimle birlikte artık her işin yapılması araç ve sistemler ile daha kolay bir vaziyet almıştır. Birçok faaliyeti gerçekleştiren bu araç ve makinelerin inşası, yeniden düzenlenmesi, güçlendirilmesi işlemi de dolayısı ile önem kazanmaktadır.

En İyi Destek İle Kolay İnşaat

             Firmamız bünyesinde verilen iskele kurulum hizmeti uzman bir kadro ve gelişmiş ekipmanlar ile yürütülmektedir. Tüm gemi inşaları gelişmiş iskele ve araç sistemlerimiz ile hızlı biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Gerek yüksek tonajlı gemiler, yük gemileri, tankerlerin gerekse de yolcu gemilerinin zemin ve güverte iskelet inşaları yapılabilmektedir. İnşaat işlemleri opsiyonel olarak yürütülmekte, elde edilmek istenen yapıya göre iskele kurulumu yapılabilmektedir.

Tüm Düzenleme ve Bakım İşlemleri İçin Geniş Olanaklar

             Gemi inşa hizmetinin yanı sıra yük gemileri, tankerler ve yolcu gemilerinde yapılacak tüm düzenlemeler, montaj, demontaj, değişim hizmetleri de firmamızca sağlanabilmektedir. Stabilizasyon çalışmaları, mukavemet ve dayanıklılık artıracak desteklemeler, malzeme eklemeleri ve yenilemeler, sökümler, direnç hesaplamaları ve yeni tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Alanında Uzman Hizmet

            Gemilerin tarihi en az insanların tarihi kadar eskidir. Günümüzde gemiler kimyasal madde, gaz, petrol, konteyner gibi taşıdıkları yüklerin yoğunluk ve niteliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılabilirler. Her sınıfın bakım, değişim ve düzenleme işlemleri de farklı şartlar altında, farklı araçlarla yapılır. Her sınıf ayrı tasarımlar, hesaplama ve bilgi birikimi gerektirir. Firmamız geniş ve alanında uzman eğitimi olan kadrosu ile tüm inşa ve kurulum alanlarında sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.