Biz Kartal Gemi olarak, yanıcı malzemeler gibi zararlı maddeler bulunan tehlikeli ortamlarda çalışma ve bakım gerçekleştirme ile ilgili riskleri anlıyoruz ve sizin için buradayız.
 
Gas Free Raporlama

İster düzenli bakım yapıyor olun ister gemi yapımında olun, altyapınızın ve personelinizin güvenliği büyük önem taşır. Gas free raporlama hizmetimiz, personelinizin güvenli bir ortamda çalışmasına izin vererek, tüm kapalı alanların durumunun uygun şekilde değerlendirilmesini ve izlenmesini sağlar. Bu da size standart güvenlik prosedürlerinin bir parçası olarak döner ve size çalışma izninin verilmesini sağlar.
 
Kartal Gemi; her türlü gemi ve tank için temizlik, atık bertarafı ve gas free işlemlerine hem hazırlık aşamasında hem temizleme ve koşulları düzenleme konusunda sizlere uzman denetimi sağlar. Bu denetim, oksijen ve gaz içeriği, çiğlenme noktası, basınç ve sıcaklık gibi tüm fiziksel parametrelerin yakından izlenmesini içerir. Ayrıca, tank atmosferlerinin gerekli spesifikasyonlara göre temizlendiği veya gazdan arındırıldığını belirlemek için son analitik test ve sertifikalandırmanın tüm yönlerine hakimiz.

Neden Kartal Gemi?

1993 yılından beri tecrübeli uzman kadrosu ile Kartal Gemi,  sektörün önder firmaları arasındadır. Bu sektörün tüm alanlarında yenilikçi çözümler sağlamada azimliyiz. Eşsiz yerel bilgi ve küresel zeka karışımımız sektör genelinde verimliliğimizi arttırmamıza, riskleri azaltmamıza ve sizin için rekabet avantajı sağlamamıza yardımcı olur.

Kartal Gemi’nin gas free raporlaması ve ilgili diğer konulardaki güvenliğiniz ve verimliliğiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.