Çıktığı günden itibaren yıllardır oyun severlerin vazgeçemediği oyun olan FİFA her yıl beklentilerin üstüne çıkmayı başarmıştır. Oyunların ve oyuncuların çok sahici olduğu oyun olan fifa her yıl eklediği yeni uygulamalarla playstationların vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle iki erkek yan yan geldiğinde sabahtan akşama kadar sıkılmadan FİFA oynayabilir ve her dakikasından keyif alabilmektedir.
 
             Bu yılda fifa 2017 hayranları ile buluşuyor demosu öncelikle çok beğenildi. Herkes biran önce oynamak için can atmaktadır. Sadece demosunda bile gerçekçiliği hissedecek adeta futbolcular gerçekmiş gibi evinizde koşacaklar. Yapay zeka takım durumu performansı futbolcuların saha içi duruşu hareketleri birebir günümüz ile aynı olan bu oyun şimdiden çok büyük bir ilgi duymuştur. Bu sayede sıkılma gibi bir probleminiz olmayacaktır.

            Üstelik büyük takım küçük takım ayrımı olmadan istediğiniz takımla istediğiniz takıma karşı oynayabileceksiniz. En güncel transferlerin yer aldığı FİFA da dilerseniz de güncelleme yaparak da daha sonra gerçekleştirilen futbolcu transferlerini takımlara koyabilmektesiniz. İşte bu özellikleri hakemi taraftarları futbolcuları ile büyük oyun sizleri beklemektedir. Siz de arkadaşlarınızla sevdiklerinizle bu oyunun müptelası olacaksınız.