Her zaman sağlamlıktan yana olsak da bizler için de dış güzellik bir o kadar önemli olmaktadır. Bunun sebebi ise biliyoruz ki sizler de bizim gibi düşünüyorsunuz. Zaten bazı işlerde aslında dış güzelliktedir sağlık. Bunun nedeni ise pas, kir, yıpranma ve pislik olabilir. Bizler sizler için upuzun yıllardır her türlü tank boyama, raspa işlemleri ve tank temizliği adına itina ile çalışıyoruz.

Boyama

            Öncelikle pasların ve kirlerin kazınması, koruyucu maddelerin sürülmesi ve doğru boya seçimi ile çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Boyaların kurumasından sonra yaptığımız cila ile uzun süren kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Raspa

            Su ve mekanik raspa hizmetlerimiz ile tank ve gemilerinizde tamamen doğa dostu temizliği ön plana çıkarıyoruz. Su raspamız sonucunda sadece tuzlu su kalan yüzeydeki tüm sorunlar çözülmekteyiz. Mekanik raspamız ile ise düz veya kırımlı yüzeylerin düzeltilmesi kolaylıkla sağlanmaktayız.

Tank Temizliği

            Tank coating başlığı altında yaptığımız çalışmalarda inanılmaz derece düzgün sonuçları sizlere sunmaktayız. Tankınızda bulunan bütün kötü oluşumların yok olması için yapmanız gereke tek şey bizimle irtibata geçmek.

            Uzun yıllardır laboratuvar çalışmalarımızla da sizler için güzel sonuçlar almak adına çok çalışıyoruz. Gerek boyama, gerek raspa, gerek ise tank temizliği ile sizlerin pozitif sonuçlar alması bizleri mutlu eder. Sizler de tanklarınızda temizlik ve kaplama sorunları yaşıyorsanız beklemeyin. Çünkü boyama e temizlik bizden sorulur!