Geri dönüştürülebilir atıkların doğru bir şekilde kullanımının sağlanmasını önemsiyoruz. Bu kapsam dâhilinde gemilerin kullanım dış olan geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmekteyiz. Atıkların bertaraf edilmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yazımızı sağladığımız hizmetler ve atık bertaraf hakkında daha fazla bilgi vermek için derledik.
 
1. Sağladığımız Hizmetler Ve Detayları Nelerdir

Sitemiz dâhilinde pek çok hizmet sunmaktayız. Gemi atıklarının alınıp bertaraf edilmesi işlemleri ile ilgileniyoruz. Hizmetlerimizi detaylıca açıklayacak olursak kimyasal temizliğin yapılması, tank temizliğinin gerçekleştirilmesi temizlik kategorisi içerisinde yer alır. Ayrıca slaç atık çıkartma işlemleri, gas free raporlama, sludge demuckıng ve atık bertarafı işlemlerini de saymamız gerekir. Sağladığımız hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
2. Atık Bertaraf Hizmetini Nasıl Sağlıyoruz

Atık bertarafı, işlemlerinde öncelikli olarak gemi şirketlerinden atık alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Atık alma işlemlerinde gerekli yönergeler dâhilinde alımları gerçekleştiriyoruz. Sözleşme kapsamında gerekli açıklamalara uyulması önceliğimiz. Atıkları atık alma gemileri aracılığıyla alıyoruz. Yönetmelik dâhilinde atıkların kabulünü gerçekleştiriyoruz.

Atıklara özel gemilerimizle gemilerde üretilen atıkların ve yük artıklarının alınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Slaç, atık yağ, evsel atık sular, çöpler, sintineler gibi atıkların ber tarafı sağlanıyor. Ayrıca atık kabul tesisimiz liman sahasında kurulan atık taşıma tankerlerimiz ile gerekli testler dâhilinde işlemlerin gerçekleştirildiği bir alandır. İstanbul tuzlada bulunan liman bölgemize erişmek ve iletişime geçmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.